18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy
11-12.12.2018 r. Turniej o Puchar Dowódcy Garnizonu Białystok w halowej piłce nożnej.
18.12.2018

W dniach 11-12.12.2018 r. na hali sportowej 18. Białostockiego Pułku Rozpoznawczego odbyła się II edycja Turnieju o Puchar Dowódcy Garnizonu Białystok w halowej piłce nożnej. Jednak w tym roku nie najważniejsze było współzawodnictwo sportowe, zawody zorganizowano w szczytnym celu jakim była dobroczynna zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitacje ciężko chorego dziecka jednego z żołnierzy naszego pułku.

Organizatorem turnieju był Szef Sekcji WF i Sportu mjr Marek SIKORSKI.

-        Wydział Żandarmerii Wojskowej w Białymstoku,

-        183 kompania radioelektroniczna.

Po dwóch dniach ciężkiej i emocjonującej rywalizacji w meczu finałowym stanęły naprzeciw siebie reprezentacje Żandarmerii Wojskowej i 18. Białostocki Pułk Rozpoznawczy. Rozstrzygnięcie zapadło w regulaminowym czasie gry. Zwycięzcą turnieju został kolejny raz 18. Białostocki Pułk Rozpoznawczy.

Na podium stanęły drużyny: 18. Białostocki Pułk Rozpoznawczy (I miejsce), Wydział Żandarmerii Wojskowej w Białymstoku (II miejsce), NSZZ Solidarność Komendy Miejskiej  PSP w Białymstoku (III miejsce).