18 Białostocki Pułk Rozpoznawczy
Koła zainteresowań

KÓŁKO PLASTYCZNE

 

Zajęcia z kreatywnej plastyki wykorzystują nieograniczone zasoby wyobraźni młodych artystów oraz ich zdolności manualne. Efektem końcowym każdego spotkania jest samodzielne wykonane, jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki, które wykonawca zabiera do domu jako trofeum lub przekazuje na „ścianę chwały” w klubie. Tematy zajęć konstruowane są w taki sposób, aby spotkania były atrakcyjne dla dzieci w różnym wieku. Celem zajęć jest nie tylko edukacja plastyczna, ale również kształtowanie i wydobywanie wewnętrznej wrażliwości artystycznej oraz rozwój holistyczny.

Zajęcia prowadzi mgr Anna SIEKAN-CZUŁOWSKA tel. 261-398-705

                                                                                                      

 

 


 

KLUB MIŁOŚNIKÓW FILMU

Organizuje  spotkania, na których poznaje się filmy i rozmawia o nich (w pierwszy i trzeci piątek miesiąc).

Prowadzącą dyskusje jest Irmina KUCHARSKA tel. 261-398-507

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE

Zajęcia przeznaczone są dla osób dorosłych, zainteresowanych doskonaleniem i poznawaniem technik fotografowania. Warsztaty odbywają się w II sobotę miesiąca w godzinach uzależnionych od tematu zajęć.

Zajęcia prowadzi Andrzej WILKIEL tel. 261-398-562

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

KOŁO MODELARSKIE

Cykliczne zajęcia umożliwiające teoretyczne poznanie technik modelarskich oraz ich zastosowanie w praktyce przy budowie modeli redukcyjnych oraz modeli rakiet. Spotkania zapewniają merytoryczny i techniczny warsztat modelarski na każdym etapie tworzenia – począwszy od prawidłowego sklejania i obróbki powierzchni, przez malowanie, aż do nakładania kalkomanii, werniksowania i weatheringu.

Zajęcia prowadzi mgr Jarosław PUL, tel. 261-398-618.

  

 

 

 


 

KOŁO MUZYCZNE

W zależności od indywidualnych preferencji zainteresowanych koło oferuje zajęcia umuzykalniające dla dzieci i dorosłych obejmujące trzy płaszczyzny:

a)    nauka gry na instrumentach klawiszowych,

b)    nauka gry na gitarze (dodatkowo gitara basowa),

c)    zajęcia wokalne.

Niezależnie od preferowanego wariantu, zajęcia zapewniają zdobycie praktycznej umiejętności śpiewu/gry na instrumencie oraz szerokie zaplecze teoretyczne z zakresu teorii muzyki. Celem koła jest również nienatrętna dydaktyka obejmująca poszerzanie wyobraźni muzycznej oraz kształtowanie osobowości artystycznej.

Zajęcia w ramach spotkań indywidualnych prowadzi mgr Jarosław PUL, tel. 261-398-618.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych